Y0786101R000F9L attēls Attēls var būt pārstāvība.
Y0786101R000F9L
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : Y0786101R000F9L
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 101 OHM 0.6W 1% RADIAL
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : Y0786101R000F9L.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr Y0786101R000F9L
Ražotājs
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas Y0786101R000F9L.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±1ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts -
Izmērs / Izmēri 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Sērija S
Pretestība 101 Ohms
Jauda (vatos) 0.6W
Iepakojums / lieta Radial
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.336" (8.53mm)