| Ražotāja daļas numurs : | Y0786101R000F9L |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 101 OHM 0.6W 1% RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Y0786101R000F9L.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | Y0786101R000F9L |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | RES 101 OHM 0.6W 1% RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | Y0786101R000F9L.pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±1ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Sērija | S |
| Pretestība | 101 Ohms |
| Jauda (vatos) | 0.6W |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.336" (8.53mm) |
| Iespējas | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Foil |







RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 101 OHM 0.6W 1% RADIAL

RES 104 OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL

RES 106 OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 103 OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 102 OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 101 OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 105 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL