| Ražotāja daļas numurs : | VEH20US05 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 15W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VEH20US05(1).pdfVEH20US05(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VEH20US05 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 15W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | VEH20US05(1).pdfVEH20US05(2).pdf |
| Svars | 0.375 lb (170.1 g) |
| Spriegums - izlaide | 5V |
| Spriegums - ievade | 90 ~ 264 VAC |
| Izmērs / Izmēri | 3.90' L x 1.65' W x 1.22' H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) |
| Sērija | VEH20 (20W) |
| Izmantotais reģions | International |
| Jauda (vatos) | 15 W |
| Polarizācija | Positive Center |
| Iesaiņojums | Box |
| Izejas savienotājs | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 60°C |
| Nav slodzes jaudas patēriņa | 300mW (Max) |
| Ievades veids | Cord (Sold Separately) |
| Ieejas savienotājs | IEC 320-C14 |
| Veidlapa | Desktop (Class I) |
| Efektivitāte | Level V |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 3A |
| Lentas garums | 48' (1.22m) |
| Apstiprināšanas aģentūra | - |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W