| Ražotāja daļas numurs : | JCL3024S05 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 5V 25W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | JCL3024S05.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | JCL3024S05 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 5V 25W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | JCL3024S05.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 18V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) |
| Sērija | JCL30 (30W) |
| Jauda (vatos) | 25 W |
| Iepakojums / lieta | 7-DIP Module |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP |
| Efektivitāte | 87% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 5A |
| Pamatprodukta numurs | JCL3024 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 3.3V 18W
DC DC CONVERTER 12V 30W
DC DC CONVERTER 15V 30W
DC DC CONVERTER 15V 30W
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
DC DC CONVERTER 3.3V 18W
DC DC CONVERTER 12V 30W
DC DC CONVERTER +/-15V 30W