| Ražotāja daļas numurs : | JCE0312D24 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-24V 3W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | JCE0312D24(1).pdfJCE0312D24(2).pdfJCE0312D24(3).pdfJCE0312D24(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | JCE0312D24 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-24V 3W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | JCE0312D24(1).pdfJCE0312D24(2).pdfJCE0312D24(3).pdfJCE0312D24(4).pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -24V |
| Spriegums - izlaide 1 | 24V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 9V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 18V |
| Tips | Isolated Module |
| Standarta numurs | 62368-1 |
| Izmērs / Izmēri | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Sērija | JCE (3W) |
| Jauda (vatos) | 3 W |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module, 8 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 80% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 63mA, 63mA |
| Pamatprodukta numurs | JCE0312 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER +/-12V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
DC DC CONVERTER 5V 3W
DC DC CONVERTER +/-24V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER 5V 3W
DC DC CONVERTER +/-5V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W