| Ražotāja daļas numurs : | JCB0324S05 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | XP Power | Krājumu stāvoklis : | 2013 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 5V 3W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | JCB0324S05.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | JCB0324S05 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 5V 3W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2013 pcs |
| Datu lapas | JCB0324S05.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 1.5kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 18V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Sērija | JCB |
| Jauda (vatos) | 3W |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module, 14 Leads |
| Citi vārdi | 1470-1817-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Efektivitāte | 80% |
| Detalizēts apraksts | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 600mA 18V - 36V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 600mA |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
DC DC CONVERTER +/-5V 3W
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
DC DC CONVERTER 24V 3W
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC DC CONVERTER +/-24V 3W
DC DC CONVERTER 9V 3W
DC DC CONVERTER +/-9V 3W
DC DC CONVERTER +/-5V 3W