| Ražotāja daļas numurs : | IV0505SA | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | XP Power | Krājumu stāvoklis : | 6787 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 5V 1W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | IV0505SA.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | IV0505SA |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 5V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6787 pcs |
| Datu lapas | IV0505SA.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 3kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 4.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 5.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) |
| Sērija | IV |
| Jauda (vatos) | 1W |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 7-SIP Module, 4 Leads |
| Citi vārdi | 1470-1601-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 78% |
| Detalizēts apraksts | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 4.5V - 5.5V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 200mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-9V 1W
DC DC CONVERTER 9V 1W
DC DC CONVERTER +/-5V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W

CONN PLUG W/PINS
DC DC CONVERTER 3.3V 1W

CONN PLUG W/PINS