| Ražotāja daļas numurs : | ISV0224S12 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | 23 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 12V 2W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ISV0224S12(1).pdfISV0224S12(2).pdfISV0224S12(3).pdfISV0224S12(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ISV0224S12 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 12V 2W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 23 pcs |
| Datu lapas | ISV0224S12(1).pdfISV0224S12(2).pdfISV0224S12(3).pdfISV0224S12(4).pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 3 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 9V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.58" L x 0.57" W x 0.35" H (14.7mm x 14.4mm x 9.0mm) |
| Sērija | ISV02 (2W) |
| Jauda (vatos) | 2 W |
| Iepakojums / lieta | 6-SMD Module |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 75°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | Remote On/Off |
| Efektivitāte | 79% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 167mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | ISV0224 |
| Apstiprināšanas aģentūra | - |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER +/-15V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER +/-15V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER 15V 2W

VACUUM SECURITY VALVE
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER 15V 2W