| Ražotāja daļas numurs : | ISF0512 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | XP Power | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-12V 1W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ISF0512(1).pdfISF0512(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ISF0512 |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-12V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ISF0512(1).pdfISF0512(2).pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -12V |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 1 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 4.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 5.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.60" L x 0.30" W x 0.24" H (15.2mm x 7.5mm x 6.0mm) |
| Sērija | ISF (1W) |
| Jauda (vatos) | 1 W |
| Iepakojums / lieta | 10-SMD Module |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 79% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 42mA, 42mA |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 5V 1W

DC DC CONVERTER 15V 1W

DC DC CONVERTER +/-15V 1W

DC DC CONVERTER 9V 1W

DC DC CONVERTER 5V 1W

DC DC CONVERTER 5V 1W

DC DC CONVERTER 12V 1W

DC DC CONVERTER +/-15V 990MW

DC DC CONVERTER +/-5V 1W

DC DC CONVERTER +/-9V 1W