| Ražotāja daļas numurs : | IH1224S |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-24V 2W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | IH1224S.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | IH1224S |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-24V 2W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | IH1224S.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -24V |
| Spriegums - izlaide 1 | 24V |
| Spriegums - Izolācija | 1 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 10.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 13.2V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.77' L x 0.28' W x 0.40' H (19.5mm x 7.2mm x 10.2mm) |
| Sērija | IH (2W) |
| Jauda (vatos) | 2 W |
| Iepakojums / lieta | 5-SIP Module |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 82% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 42mA, 42mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | IH1224 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER +/-15V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER +/-15V 2W

FIXED IND 27UH 16A 15 MOHM TH
DC DC CONVERTER +/-24V 2W

FIXED IND 5UH 24A 8 MOHM TH
FIXED IND 50UH 15A 20 MOHM TH

FIXED IND 10UH 20A 10 MOHM TH
DC DC CONVERTER +/-15V 2W
DC DC CONVERTER +/-24V 2W