| Ražotāja daļas numurs : | ECL05US12-E |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | XP Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC CONVERTER 12V 5W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ECL05US12-E(1).pdfECL05US12-E(2).pdfECL05US12-E(3).pdfECL05US12-E(4).pdfECL05US12-E(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ECL05US12-E |
|---|---|
| Ražotājs | XP Power |
| Apraksts | AC/DC CONVERTER 12V 5W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ECL05US12-E(1).pdfECL05US12-E(2).pdfECL05US12-E(3).pdfECL05US12-E(4).pdfECL05US12-E(5).pdf |
| Svars | 0.132 lb (59.87 g) |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - ievade | 85 ~ 264 VAC |
| Tips | Enclosed |
| Standarta numurs | 62368-1 |
| Izmērs / Izmēri | 2.06' L x 1.07' W x 0.91' H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm) |
| Sērija | ECL (5W) |
| Jauda (vatos) | 5 W |
| Iepakojums / lieta | 4-DIP Module |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iekraušanas noteikumi | ±1% |
| Line noteikumi | ±0.5% |
| Iespējas | Universal Input |
| Efektivitāte | 78% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 410mA |
| Pamatprodukta numurs | ECL05US12 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CSA, cUL, EN, IEC, UL |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







AC/DC CONVERTER 12V 5W
AC/DC CONVERTER 15V 5W
AC/DC CONVERTER 9V 5W
AC/DC CONVERTER 12V 5W
AC/DC CONVERTER 5V 5W
AC/DC CONVERTER 9V 5W
AC/DC CONVERTER 15V 5W
AC/DC CONVERTER 15V 5W
AC/DC CONVERTER 5V 5W
AC/DC CONVERTER 9V 5W