| Ražotāja daļas numurs : | 782853102 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Wurth Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | 1328 pcs Stock |
| Apraksts : | FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 782853102(1).pdf782853102(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 782853102 |
|---|---|
| Ražotājs | Wurth Electronics |
| Apraksts | FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1328 pcs |
| Datu lapas | 782853102(1).pdf782853102(2).pdf |
| Izmērs / Izmēri | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Sērija | WE-CBA |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Iepakojums / lieta | 0805 (2012 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Līniju skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pretestība @ frekvence | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Augstums (Maks.) | 0.043" (1.10mm) |
| Filtra veids | Power Line |
| DC pretestība (DCR) (maksimālais) | 300mOhm |
| Pašreizējais vērtējums (maksimālais) | 1A |







FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 1.1K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 2.2K OHM 0805 1LN
DAQ DEVICE MULTIFUNCT I/O PCIE
FERRITE BEAD 2K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 1.5K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 1.5K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN

2-TERMINAL DETACHABLE SCREW-TERM