| Ražotāja daļas numurs : | 694103304002 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Wurth Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | 110 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN PWR JACK 1.35X3.5MM SOLDER |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 694103304002(1).pdf694103304002(2).pdf694103304002(3).pdf694103304002(4).pdf694103304002(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 694103304002 |
|---|---|
| Ražotājs | Wurth Electronics |
| Apraksts | CONN PWR JACK 1.35X3.5MM SOLDER |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 110 pcs |
| Datu lapas | 694103304002(1).pdf694103304002(2).pdf694103304002(3).pdf694103304002(4).pdf694103304002(5).pdf |
| Spriegums - nominālā | 20VDC |
| Vītnes izmērs | - |
| Izbeigšana | Solder |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | WR-DC |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Pozīciju / kontaktpersonu skaits | 2 Conductors, 3 Contacts |
| Montāžas tips | Through Hole, Right Angle |
| Montāžas iezīme | - |
| Piesaistīšanas garums / dziļums | 0.354' (9.00mm) |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Single Switch, Normally Closed |
| Izolācijas krāsa | - |
| Ingress Protection | - |
| Rūpniecības atzītais savienošanas diametrs | 1.35mm ID (0.053'), 3.50mm OD (0.138') |
| Ietilpst | - |
| Mājokļa materiāls | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Dzimums | Male |
| Iespējas | Board Guide |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2 A |
| Kontaktmateriāls - pārklājums | Tin |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Savienotāju tips | Jack |
| Ķermeņa materiāls | - |
| Ķermeņa krāsa | Black |
| Faktiskais diametrs | 0.053' (1.35mm ID), 0.150' (3.80mm OD) |







CONN PWR JACK 1.05X3.5MM SOLDER

ANVIL
CONN PWR JACK 1.05X3.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 2.05X5.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 1.05X3.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 2.1X5.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 1.05X3.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 2.05X5.5MM SOLDER
CONN PWR JACK 1.75X4.75MM SOLDER
CONN PWR JACK 1.05X3.5MM SOLDER