| Ražotāja daļas numurs : | VPFEM1256GTCAMTL | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Viking Technology | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SSD 256GB SLIM-SATA MLC SATAIII | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VPFEM1256GTCAMTL.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VPFEM1256GTCAMTL |
|---|---|
| Ražotājs | Viking Technology |
| Apraksts | SSD 256GB SLIM-SATA MLC SATAIII |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | VPFEM1256GTCAMTL.pdf |
| Spriegums - piegāde | 3.3V |
| Tips | SATA III |
| Ātrums - rakstīt | 448MB/s |
| Ātrums - lasīt | 540MB/s |
| Izmērs / Izmēri | 54.00mm x 39.00mm x 4.00mm |
| Sērija | - |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Atmiņas veids | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC) |
| Atmiņas izmērs | 256GB |
| Formas faktors | Slim-SATA |
| Pašreizējais - maksimālais | - |








SSD 512GB SLIM-SATA MLC SATAIII
SSD 128GB SLIM-SATA MLC SATAIII

SSD 64GB SLIM-SATA MLC SATAIII

SSD 64GB SLIM-SATA MLC SATAIII
SSD 960GB MSATA MLC SATAIII 3.3V

SSD 256GB SLIM-SATA MLC SATAIII

SSD 128GB SLIM-SATA MLC SATAIII

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V

SSD 128GB SATA 6GB 3D NAND