| Ražotāja daļas numurs : | VI-BWN-CY | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Vicor | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 18.5V 50W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VI-BWN-CY(1).pdfVI-BWN-CY(2).pdfVI-BWN-CY(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VI-BWN-CY |
|---|---|
| Ražotājs | Vicor |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 18.5V 50W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | VI-BWN-CY(1).pdfVI-BWN-CY(2).pdfVI-BWN-CY(3).pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 18.5V |
| Spriegums - Izolācija | 3 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 18V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Sērija | VI-200™ (50W) |
| Jauda (vatos) | 50 W |
| Iepakojums / lieta | Full Brick |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Efektivitāte | 90% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 2.7A |
| Pamatprodukta numurs | VI-BWN |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 18.5V 75W

DC DC CONVERTER 18.5V 50W

DC DC CONVERTER 18.5V 75W

DC DC CONVERTER 18.5V 50W

DC DC CONVERTER 18.5V 75W

DC DC CONVERTER 18.5V 50W

DC DC CONVERTER 18.5V 50W

DC DC CONVERTER 18.5V 75W

DC DC CONVERTER 18.5V 50W

DC DC CONVERTER 18.5V 75W