| Ražotāja daļas numurs : | VSIP-1A05 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Bright Toward Industrial Co., Ltd. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | 150V/0.5A, THE SMALLEST SIP RELA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VSIP-1A05.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VSIP-1A05 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | 150V/0.5A, THE SMALLEST SIP RELA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | VSIP-1A05.pdf |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas spriegums | 100VDC - Max |
| Sērija | XSIP |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Atbrīvošanas laiks | 0.1 ms |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 85°C |
| Vadīt laiku | 0.2 ms |
| Jāizlaiž spriegums | 0.5 VDC |
| Jāizmanto spriegums | 3.75 VDC |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas reitings (pašreizējais) | 250 mA |
| Kontaktmateriāls | - |
| Saziņas veidlapa | SPST-NO (1 Form A) |
| Spoles spriegums | 5VDC |
| Spole tipa | Non Latching |
| Spoles pretestība | 400 Ohms |
| Spole strāva | 12.5 mA |







150V/0.5A, THE SMALLEST HIGH POW
BRIDGE RECT 1P 400V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQ150V/0.5A, THE SMALLEST SIP RELA
BRIDGE RECT 1P 800V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQBRIDGE RECT 1P 200V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQBRIDGE RECT 1P 400V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQBRIDGE RECT 1P 600V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQ150V/0.5A, THE SMALLEST HIGH POW
BRIDGE RECT 1P 800V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQBRIDGE RECT 1P 600V 2.8A GSIB-5S
PDFRFQ