| Ražotāja daļas numurs : | UCC2626DW | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Unitrode | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | UCC2626 - 3-PHASE SENSORED TRAPE | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | UCC2626DW(1).pdfUCC2626DW(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | UCC2626DW |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | UCC2626 - 3-PHASE SENSORED TRAPE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | UCC2626DW(1).pdfUCC2626DW(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 11V ~ 14.5V |
| Spriegums - slodze | - |
| Tehnoloģija | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-SOIC |
| Solis izšķirtspēja | - |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izejas konfigurācija | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Motora tips - pakāpiens | - |
| Motora tips - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Saskarne | PWM |
| Funkcija | Controller - Commutation, Direction Management |
| Pašreizējais - izlaide | - |
| Pamatprodukta numurs | UCC2626 |
| Pieteikumi | General Purpose |








IC MOTOR CONTROLLER PAR 28TSSOP
SWITCHING CONTROLLER, VOLTAGE-MO

IC MOTOR CONTROLLER PAR 28SOIC
SWITCHING CONTROLLER, VOLTAGE-MO

IC REG CTRLR BUCK 16SSOP

IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
BRUSHLESS DC MOTOR CONTROLLER, 0

IC MOTOR CONTROLLER PAR 28SOIC

IC MOTOR CONTROLLER PAR 28TSSOP

IC REG CTRLR BUCK 16SSOP