| Ražotāja daļas numurs : | 2DMB80407CC | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Tamura | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | GATE DRIVER (+18V,-4V) | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 2DMB80407CC(1).pdf2DMB80407CC(2).pdf2DMB80407CC(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2DMB80407CC |
|---|---|
| Ražotājs | Tamura |
| Apraksts | GATE DRIVER (+18V,-4V) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 2DMB80407CC(1).pdf2DMB80407CC(2).pdf2DMB80407CC(3).pdf |
| Spriegums - piegāde | 3V ~ 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Module |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 500ns, 500ns |
| Iepakojums / lieta | Module |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadītāju skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Loģiskais spriegums - VIL, VIH | - |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Vārtu veids | IGBT, SiC MOSFET |
| Vadītā konfigurācija | Half-Bridge |
| Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne) | 5mA, - |
| Kanāla veids | Independent |
| Pamatprodukta numurs | 2DMB80407 |







DIN RAIL MOUNTING KIT
GATE DRIVER (+15V,-15V)
DIN RAIL MOUNTING KIT
DIN RAIL MOUNTING KIT
GATE DRIVER (+18V,-2V)

SWITCH SNAP ACT DPST-NO 10A 125V
RFQ
SWITCH SNAP ACTION DPDT 1A 125V
RFQDIN RAIL MOUNTING KIT
GATE DRIVER (+15V,-10V)
DIN RAIL MOUNTING KIT