| Ražotāja daļas numurs : | TPS-70V |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE CRTRDGE 70A 170VDC RAD BEND |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TPS-70V(1).pdfTPS-70V(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TPS-70V |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE CRTRDGE 70A 170VDC RAD BEND |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | TPS-70V(1).pdfTPS-70V(2).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 170 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.563' Dia x 0.874' H (14.30mm x 22.20mm) |
| Sērija | Telpower® TPS |
| Reakcijas laiks | - |
| Iepakojums / lieta | Radial Bend Cylinder |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Drošinātāju tips | Cartridge |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 70A |
| Klase | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 100kA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, UR |
| Pieteikumi | Telecom |







FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR

FUSE TELPOWER 30A 170VDC

THERMOPILE SENSRO
FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR

TELPOWER FUSE WITH TERMINALS
TPS 80 W/END TERMINALS

FUSE TELPOWER 25A 170VDC
FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR
FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR

TELPOWER FUSE