| Ražotāja daļas numurs : | SXT2248BB38-25.000M |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Suntsu Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 2212 pcs Stock |
| Apraksts : | CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SXT2248BB38-25.000M.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SXT2248BB38-25.000M |
|---|---|
| Ražotājs | Suntsu Electronics, Inc. |
| Apraksts | CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 2212 pcs |
| Datu lapas | SXT2248BB38-25.000M.pdf |
| Tips | MHz Crystal |
| Izmērs / Izmēri | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sērija | SXT224 |
| Iepakojums / lieta | 4-SMD, No Lead |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Darbības režīms | Fundamental |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Kravas ietilpība | 8pF |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.026" (0.65mm) |
| Frekvences tolerance | ±30ppm |
| Frekvences stabilitāte | ±30ppm |
| Biežums | 25 MHz |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 80 Ohms |







CRYSTAL 27.000MHZ 8 PF SMD

CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD

CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.576MHZ 8 PF SMD

CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD

CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD

CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.000MHZ 8 PF SMD

CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD