| Ražotāja daļas numurs : | XZCWD68F-2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | SunLED |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LED 0402 WHITE YLW FLUORESCENT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | XZCWD68F-2.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | XZCWD68F-2 |
|---|---|
| Ražotājs | SunLED |
| Apraksts | LED 0402 WHITE YLW FLUORESCENT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | XZCWD68F-2.pdf |
| Viļņa garums - maksimums | - |
| Viļņa garums - dominējošs | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 3.3V |
| Skata leņķis | 120° |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 2-SMD |
| Izmērs / Izmēri | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Millicandela Reitings | 198mcd |
| Objektīva pārredzamība | - |
| Objektīva stils | Rectangle with Flat Top |
| Objektīva izmērs | 0.80mm x 0.50mm |
| Objektīva krāsa | Yellow |
| Augstums (Maks.) | 0.50mm |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Krāsa | White |
| Pamatprodukta numurs | XZCWD68 |







LED RA WHITE WATER CEALR 2PLCC
LED RA WHITE YLW FLUOR SMD
LED 1206 REV MT WHT YLW FLUOR
LED 3.2X1.6MM WHT WHT FLUOR 1206
LED WHITE WATER CLEAR 2PLCC

LED 3.2X1.6MM WHT WHT FLUOR 1206
LED 0602 RA WHITE YELLOW FLUOR
LED 0802 RA WHITE YLW FLUOR
LED 1103 RA WHITE WATER CLEAR
LED 2.0X1.25MM WH YLW FLUOR 0805