| Ražotāja daļas numurs : | ECA35DRST |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Sullins Connector Solutions |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ECA35DRST(1).pdfECA35DRST(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ECA35DRST |
|---|---|
| Ražotājs | Sullins Connector Solutions |
| Apraksts | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ECA35DRST(1).pdfECA35DRST(2).pdf |
| Izbeigšana | Solder |
| Sērija | - |
| Lasīt Out | Dual |
| Piķis | 0.125' (3.18mm) |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju / lauru / rindu skaits | 35 |
| Pozīciju skaits | 70 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - izolācija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Dzimums | Female |
| Flange Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas tips | Loop Bellows |
| Kontaktmateriāls | Phosphor Bronze |
| Sazināties ar Finish biezumu | 30.0µin (0.76µm) |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Krāsa | - |
| Kartes veids | Non Specified - Dual Edge |
| Kartes biezums | 0.062' (1.57mm) |
| Pamatprodukta numurs | ECA35 |








CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125