| Ražotāja daļas numurs : | ASC40DRTH-S13 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Sullins Connector Solutions |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ASC40DRTH-S13.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ASC40DRTH-S13 |
|---|---|
| Ražotājs | Sullins Connector Solutions |
| Apraksts | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ASC40DRTH-S13.pdf |
| Izbeigšana | Solder |
| Sērija | - |
| Lasīt Out | Dual |
| Piķis | 0.100' (2.54mm) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju / lauru / rindu skaits | 40 |
| Pozīciju skaits | 80 |
| Montāžas tips | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiāls - izolācija | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Dzimums | Female |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Iespējas | Card Extender |
| Kontaktpersonas tips | Full Bellows |
| Kontaktmateriāls | Beryllium Copper |
| Sazināties ar Finish biezumu | 10.0µin (0.25µm) |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Krāsa | Green |
| Kartes veids | Non Specified - Dual Edge |
| Kartes biezums | 0.062' (1.57mm) |
| Pamatprodukta numurs | ASC40 |








CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100