| Ražotāja daļas numurs : | ABC65DREF |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Sullins Connector Solutions |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ABC65DREF(1).pdfABC65DREF(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ABC65DREF |
|---|---|
| Ražotājs | Sullins Connector Solutions |
| Apraksts | CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ABC65DREF(1).pdfABC65DREF(2).pdf |
| Izbeigšana | Solder Eyelet(s) |
| Sērija | - |
| Lasīt Out | Dual |
| Piķis | 0.100' (2.54mm) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju / lauru / rindu skaits | 65 |
| Pozīciju skaits | 130 |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Materiāls - izolācija | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Dzimums | Female |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116' (2.95mm) Dia |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas tips | Full Bellows |
| Kontaktmateriāls | Beryllium Copper |
| Sazināties ar Finish biezumu | 10.0µin (0.25µm) |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Krāsa | Green |
| Kartes veids | Non Specified - Dual Edge |
| Kartes biezums | 0.062' (1.57mm) |
| Pamatprodukta numurs | ABC65 |








CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100