| Ražotāja daļas numurs : | WRF2JB120R | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 120 OHM 5% 2W AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | WRF2JB120R(1).pdfWRF2JB120R(2).pdfWRF2JB120R(3).pdfWRF2JB120R(4).pdfWRF2JB120R(5).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | WRF2JB120R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 120 OHM 5% 2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | WRF2JB120R(1).pdfWRF2JB120R(2).pdfWRF2JB120R(3).pdfWRF2JB120R(4).pdfWRF2JB120R(5).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | -80/ +900ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.197' Dia x 0.630' L (5.00mm x 16.00mm) |
| Sērija | WRF |
| Pretestība | 120 Ohms |
| Jauda (vatos) | 2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 200°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Wirewound |







ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER

RES 22 OHM 5% 2W AXIAL
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER

RES 18 OHM 5% 2W AXIAL

RES 1 OHM 5% 2W AXIAL
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER

RES 100 OHM 5% 2W AXIAL

RES 1K OHM 5% 2W AXIAL

RES 1.6 OHM 5% 2W AXIAL