| Ražotāja daļas numurs : | WRF1JB5R10 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 5.1 OHM 5% 1W AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | WRF1JB5R10(1).pdfWRF1JB5R10(2).pdfWRF1JB5R10(3).pdfWRF1JB5R10(4).pdfWRF1JB5R10(5).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | WRF1JB5R10 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 5.1 OHM 5% 1W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | WRF1JB5R10(1).pdfWRF1JB5R10(2).pdfWRF1JB5R10(3).pdfWRF1JB5R10(4).pdfWRF1JB5R10(5).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | -80/ +900ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm) |
| Sērija | WRF |
| Pretestība | 5.1 Ohms |
| Jauda (vatos) | 1W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 200°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Wirewound |








RES 22 OHM 5% 1W AXIAL

RES 27 OHM 5% 1W AXIAL

RES 390 OHM 5% 1W AXIAL

RES 360 OHM 5% 1W AXIAL

RES 68 OHM 5% 1W AXIAL

RES 0.27 OHM 5% 1W AXIAL

RES 680 OHM 5% 1W AXIAL

RES 0.22 OHM 5% 1W AXIAL

RES 2 OHM 5% 1W AXIAL

RES 0.1 OHM 5% 1W AXIAL