| Ražotāja daļas numurs : | RSMF2FT48R7 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 48.7 OHM 1% 2W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RSMF2FT48R7(1).pdfRSMF2FT48R7(2).pdfRSMF2FT48R7(3).pdfRSMF2FT48R7(4).pdfRSMF2FT48R7(5).pdfRSMF2FT48R7(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RSMF2FT48R7 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 48.7 OHM 1% 2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RSMF2FT48R7(1).pdfRSMF2FT48R7(2).pdfRSMF2FT48R7(3).pdfRSMF2FT48R7(4).pdfRSMF2FT48R7(5).pdfRSMF2FT48R7(6).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) |
| Sērija | RSMF |
| Pretestība | 48.7 Ohms |
| Jauda (vatos) | 2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 235°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Proof, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Oxide Film |







RES 4.7K OHM 1% 2W AXIAL
RES 453 OHM 1% 2W AXIAL
RES 45.3 OHM 1% 2W AXIAL
RES 4.42 OHM 1% 2W AXIAL
RES 4.75K OHM 1% 2W AXIAL
RES 47 OHM 1% 2W AXIAL
RES 470 OHM 1% 2W AXIAL
RES 499 OHM 1% 2W AXIAL
RES 4.42K OHM 1% 2W AXIAL
RES 47.5K OHM 1% 2W AXIAL