| Ražotāja daļas numurs : | RSF2JB130R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 130 OHM 5% 2W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RSF2JB130R(1).pdfRSF2JB130R(2).pdfRSF2JB130R(3).pdfRSF2JB130R(4).pdfRSF2JB130R(5).pdfRSF2JB130R(6).pdfRSF2JB130R(7).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RSF2JB130R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 130 OHM 5% 2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RSF2JB130R(1).pdfRSF2JB130R(2).pdfRSF2JB130R(3).pdfRSF2JB130R(4).pdfRSF2JB130R(5).pdfRSF2JB130R(6).pdfRSF2JB130R(7).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.217' Dia x 0.591' L (5.50mm x 15.00mm) |
| Sērija | RSF |
| Pretestība | 130 Ohms |
| Jauda (vatos) | 2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 235°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Oxide Film |







RES 160K OHM 5% 2W AXIAL
RES 120 OHM 5% 2W AXIAL
RES 12K OHM 5% 2W AXIAL
RES 12 OHM 5% 2W AXIAL
RES 120K OHM 5% 2W AXIAL
RES 15 OHM 5% 2W AXIAL
RES 15K OHM 5% 2W AXIAL
RES 150 OHM 5% 2W AXIAL
RES 150K OHM 5% 2W AXIAL
RES 11 OHM 5% 2W AXIAL