RSF1JB820R attēlsStackpole Electronics Inc Attēls var būt pārstāvība.
RSF1JB820R
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RSF1JB820R
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 820 OHM 5% 1W AXIAL
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RSF1JB820R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Tolerance ±5%
Temperatūras koeficients ±200ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sērija RSF
Pretestība 820 Ohms
Jauda (vatos) 1W
Iepakojums / lieta Axial
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -55°C ~ 235°C