| Ražotāja daļas numurs : | RNF18FTC243K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 243K OHM 1% 1/8W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RNF18FTC243K(1).pdfRNF18FTC243K(2).pdfRNF18FTC243K(3).pdfRNF18FTC243K(4).pdfRNF18FTC243K(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RNF18FTC243K |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 243K OHM 1% 1/8W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RNF18FTC243K(1).pdfRNF18FTC243K(2).pdfRNF18FTC243K(3).pdfRNF18FTC243K(4).pdfRNF18FTC243K(5).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.071' Dia x 0.130' L (1.80mm x 3.30mm) |
| Sērija | RNF |
| Pretestība | 243 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.125W, 1/8W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Film |







RES 22.1K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 210K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 255 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 249K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 249 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 24.9K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 221K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 22.1 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 21.5 OHM 1% 1/8W AXIAL

RES 24K OHM 1% 1/8W AXIAL