| Ražotāja daļas numurs : | RNF14BTC16K5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 16.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RNF14BTC16K5(1).pdfRNF14BTC16K5(2).pdfRNF14BTC16K5(3).pdfRNF14BTC16K5(4).pdfRNF14BTC16K5(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RNF14BTC16K5 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 16.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RNF14BTC16K5(1).pdfRNF14BTC16K5(2).pdfRNF14BTC16K5(3).pdfRNF14BTC16K5(4).pdfRNF14BTC16K5(5).pdf |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) |
| Sērija | RNF |
| Pretestība | 16.5 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Film |







RES 167 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 174K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 17.4K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 16.2K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 16K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 165 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 16.9K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 169K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 172K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 178K OHM 0.1% 1/4W AXIAL