RNF14BTC16K5 attēlsStackpole Electronics Inc Attēls var būt pārstāvība.
RNF14BTC16K5
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RNF14BTC16K5
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 16.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RNF14BTC16K5
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Tolerance ±0.1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sērija RNF
Pretestība 16.5 kOhms
Jauda (vatos) 0.25W, 1/4W
Iepakojums / lieta Axial
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C