| Ražotāja daļas numurs : | RNF14BBC115R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 115 OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RNF14BBC115R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RNF14BBC115R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 115 OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RNF14BBC115R.pdf |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) |
| Sērija | RNF |
| Pretestība | 115 Ohms |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Film |







RES 10.1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 11.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 150K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 10K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 15K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 143K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
RES 100K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 10.2K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 15 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 15K OHM 0.1% 1/4W AXIAL