| Ražotāja daļas numurs : | RNF12FTC165K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 165K OHM 1% 1/2W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RNF12FTC165K(1).pdfRNF12FTC165K(2).pdfRNF12FTC165K(3).pdfRNF12FTC165K(4).pdfRNF12FTC165K(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RNF12FTC165K |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 165K OHM 1% 1/2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RNF12FTC165K(1).pdfRNF12FTC165K(2).pdfRNF12FTC165K(3).pdfRNF12FTC165K(4).pdfRNF12FTC165K(5).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.108' Dia x 0.344' L (2.75mm x 8.75mm) |
| Sērija | RNF |
| Pretestība | 165 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.5W, 1/2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Retardant Coating, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Film |







RES 154 OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 165 OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 16.5 OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 162K OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 16.9K OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 174K OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 16.2K OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 15K OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 162 OHM 1% 1/2W AXIAL
RES 150 OHM 1% 1/2W AXIAL