| Ražotāja daļas numurs : | RNCF1210BTC54K9 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 54.9K OHM 0.1% 1/3W 1210 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RNCF1210BTC54K9(1).pdfRNCF1210BTC54K9(2).pdfRNCF1210BTC54K9(3).pdfRNCF1210BTC54K9(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RNCF1210BTC54K9 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 54.9K OHM 0.1% 1/3W 1210 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RNCF1210BTC54K9(1).pdfRNCF1210BTC54K9(2).pdfRNCF1210BTC54K9(3).pdfRNCF1210BTC54K9(4).pdf |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1210 |
| Izmērs / Izmēri | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) |
| Sērija | RNCF |
| Pretestība | 54.9 kOhms |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Jauda (vatos) | 0.333W, 1/3W |
| Iepakojums / lieta | 1210 (3225 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.026" (0.65mm) |
| Iespējas | Automotive AEC-Q200 |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thin Film |
| Pamatprodukta numurs | RNCF1210B |








RES 549 OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 536 OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 53.6K OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 560K OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 549K OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 562 OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 54.9 OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 560 OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 562K OHM 0.1% 1/3W 1210

RES 53.6 OHM 0.1% 1/3W 1210