RMEF2512FT511R attēlsStackpole Electronics Inc Attēls var būt pārstāvība.
RMEF2512FT511R
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RMEF2512FT511R
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 511 OHM 1% 1W 2512
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : RMEF2512FT511R.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RMEF2512FT511R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas RMEF2512FT511R.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 2512
Izmērs / Izmēri 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sērija RMEF
Pretestība 511 Ohms
Vērtējumi AEC-Q200
Jauda (vatos) 1W
Iepakojums / lieta 2512 (6432 Metric)
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.026" (0.65mm)