| Ražotāja daļas numurs : | RMEF0402FT562K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 562K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMEF0402FT562K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMEF0402FT562K |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 562K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMEF0402FT562K.pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 |
| Izmērs / Izmēri | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sērija | RMEF |
| Pretestība | 562 kOhms |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Jauda (vatos) | 0.063W, 1/16W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.014" (0.35mm) |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |
| Pamatprodukta numurs | RMEF0402FT |







RES 56 OHM 1% 1/16W 0402
RES 56.2K OHM 1% 1/16W 0402
RES 56K OHM 1% 1/16W 0402
RES 560 OHM 1% 1/16W 0402
RES 54.9 OHM 1% 1/16W 0402
RES 56.2 OHM 1% 1/16W 0402
RES 549 OHM 1% 1/16W 0402
RES 560K OHM 1% 1/16W 0402
RES 54.9K OHM 1% 1/16W 0402
RES 562 OHM 1% 1/16W 0402