| Ražotāja daļas numurs : | RMCS2010FT4M87 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 4.87M OHM 1% 3/4W 2010 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCS2010FT4M87(1).pdfRMCS2010FT4M87(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCS2010FT4M87 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 4.87M OHM 1% 3/4W 2010 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMCS2010FT4M87(1).pdfRMCS2010FT4M87(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 2010 |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Sērija | RMCS |
| Pretestība | 4.87 MOhms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.75W, 3/4W |
| Iepakojums / lieta | 2010 (5025 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.026" (0.65mm) |
| Iespējas | Anti-Sulfur |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 4.02 OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.99M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.42M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.7M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.75M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.53M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.3 OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.22 OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.64M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.12 OHM 1% 3/4W 2010