| Ražotāja daļas numurs : | RMCS1206FT115R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 115 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCS1206FT115R(1).pdfRMCS1206FT115R(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCS1206FT115R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 115 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMCS1206FT115R(1).pdfRMCS1206FT115R(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1206 |
| Izmērs / Izmēri | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| Sērija | RMCS |
| Pretestība | 115 Ohms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums / lieta | 1206 (3216 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.028" (0.70mm) |
| Iespējas | Anti-Sulfur |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 11.3K OHM 1% 1/4W 1206
RES 11.5K OHM 1% 1/4W 1206
RES 110K OHM 1% 1/4W 1206
RES 113K OHM 1% 1/4W 1206
RES 113 OHM 1% 1/4W 1206
RES 110 OHM 1% 1/4W 1206
RES 118K OHM 1% 1/4W 1206
RES 115K OHM 1% 1/4W 1206
RES 118 OHM 1% 1/4W 1206
RES 11K OHM 1% 1/4W 1206