| Ražotāja daļas numurs : | RMCS0603FT44R2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 44.2 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCS0603FT44R2(1).pdfRMCS0603FT44R2(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCS0603FT44R2 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 44.2 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMCS0603FT44R2(1).pdfRMCS0603FT44R2(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0603 |
| Izmērs / Izmēri | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sērija | RMCS |
| Pretestība | 44.2 Ohms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.1W, 1/10W |
| Iepakojums / lieta | 0603 (1608 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.024" (0.60mm) |
| Iespējas | Anti-Sulfur |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 442 OHM 1% 1/10W 0603
RES 45.3 OHM 1% 1/10W 0603
RES 43 OHM 1% 1/10W 0603
RES 44.2K OHM 1% 1/10W 0603
RES 442K OHM 1% 1/10W 0603
RES 43.2 OHM 1% 1/10W 0603
RES 453K OHM 1% 1/10W 0603
RES 45.3K OHM 1% 1/10W 0603
RES 464K OHM 1% 1/10W 0603
RES 453 OHM 1% 1/10W 0603