| Ražotāja daļas numurs : | RMCS0402FT301K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 301K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCS0402FT301K(1).pdfRMCS0402FT301K(2).pdfRMCS0402FT301K(3).pdfRMCS0402FT301K(4).pdfRMCS0402FT301K(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCS0402FT301K |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 301K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RMCS0402FT301K(1).pdfRMCS0402FT301K(2).pdfRMCS0402FT301K(3).pdfRMCS0402FT301K(4).pdfRMCS0402FT301K(5).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 |
| Izmērs / Izmēri | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sērija | RMCS |
| Pretestība | 301 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.063W, 1/16W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.016" (0.40mm) |
| Iespējas | Anti-Sulfur |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 309 OHM 1% 1/16W 0402
RES 2.94 OHM 1% 1/16W 0402
RES 2.8 OHM 1% 1/16W 0402
RES 30K OHM 1% 1/16W 0402
RES 301 OHM 1% 1/16W 0402
RES 300K OHM 1% 1/16W 0402
RES 2.87 OHM 1% 1/16W 0402
RES 309K OHM 1% 1/16W 0402
RES 300 OHM 1% 1/16W 0402
RES 30.1K OHM 1% 1/16W 0402