| Ražotāja daļas numurs : | RMCF2010JT180R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 8029 pcs Stock |
| Apraksts : | RES 180 OHM 5% 3/4W 2010 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCF2010JT180R(1).pdfRMCF2010JT180R(2).pdfRMCF2010JT180R(3).pdfRMCF2010JT180R(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCF2010JT180R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 180 OHM 5% 3/4W 2010 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 8029 pcs |
| Datu lapas | RMCF2010JT180R(1).pdfRMCF2010JT180R(2).pdfRMCF2010JT180R(3).pdfRMCF2010JT180R(4).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 2010 |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Sērija | RMCF |
| Pretestība | 180 Ohms |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Jauda (vatos) | 0.75W, 3/4W |
| Iepakojums / lieta | 2010 (5025 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.028" (0.70mm) |
| Iespējas | Automotive AEC-Q200 |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 160 OHM 5% 3/4W 2010
RES 18 OHM 5% 3/4W 2010
RES 180K OHM 5% 3/4W 2010
RES 16K OHM 5% 3/4W 2010
RES 1.2K OHM 5% 3/4W 2010
RES 1K OHM 5% 3/4W 2010
RES 16 OHM 5% 3/4W 2010
RES 160K OHM 5% 3/4W 2010
RES 1.1K OHM 5% 3/4W 2010
RES 18K OHM 5% 3/4W 2010