| Ražotāja daļas numurs : | RMCF0201FT25R5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 8440 pcs Stock |
| Apraksts : | RES 25.5 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RMCF0201FT25R5(1).pdfRMCF0201FT25R5(2).pdfRMCF0201FT25R5(3).pdfRMCF0201FT25R5(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RMCF0201FT25R5 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 25.5 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 8440 pcs |
| Datu lapas | RMCF0201FT25R5(1).pdfRMCF0201FT25R5(2).pdfRMCF0201FT25R5(3).pdfRMCF0201FT25R5(4).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0201 |
| Izmērs / Izmēri | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sērija | RMCF |
| Pretestība | 25.5 Ohms |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Jauda (vatos) | 0.05W, 1/20W |
| Iepakojums / lieta | 0201 (0603 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.011" (0.28mm) |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES 261 OHM 1% 1/20W 0201
RES 267 OHM 1% 1/20W 0201
RES 255K OHM 1% 1/20W 0201
RES 24.3 OHM 1% 1/20W 0201
RES 24.9 OHM 1% 1/20W 0201
RES 25.5K OHM 1% 1/20W 0201
RES 255 OHM 1% 1/20W 0201
RES 26.1K OHM 1% 1/20W 0201
RES 261K OHM 1% 1/20W 0201
RES 267K OHM 1% 1/20W 0201