| Ražotāja daļas numurs : | RC1KB100K | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 100K OHM 10% 1W AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RC1KB100K(1).pdfRC1KB100K(2).pdfRC1KB100K(3).pdfRC1KB100K(4).pdfRC1KB100K(5).pdfRC1KB100K(6).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RC1KB100K |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 100K OHM 10% 1W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RC1KB100K(1).pdfRC1KB100K(2).pdfRC1KB100K(3).pdfRC1KB100K(4).pdfRC1KB100K(5).pdfRC1KB100K(6).pdf |
| Tolerance | ±10% |
| Temperatūras koeficients | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.224' Dia x 0.563' L (5.70mm x 14.30mm) |
| Sērija | RC |
| Pretestība | 100 kOhms |
| Jauda (vatos) | 1W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Carbon Composition |







RES 10 OHM 10% 1W AXIAL
RES 10K OHM 10% 1W AXIAL
VFQFPN 4.00X4.00X0.90 MM, 0.50MM
RES 12K OHM 10% 1W AXIAL
RES 150K OHM 10% 1W AXIAL

RC19216A QMUX 2:16

RC19208A QMUX 2:8, T&R
RES 100 OHM 10% 1W AXIAL

RC19216A QMUX 2:16

RC19208A QMUX 2:8, T&R