| Ražotāja daļas numurs : | RC12JB6M20 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 6.2M OHM 5% 1/2W AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RC12JB6M20(1).pdfRC12JB6M20(2).pdfRC12JB6M20(3).pdfRC12JB6M20(4).pdfRC12JB6M20(5).pdfRC12JB6M20(6).pdfRC12JB6M20(7).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RC12JB6M20 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 6.2M OHM 5% 1/2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RC12JB6M20(1).pdfRC12JB6M20(2).pdfRC12JB6M20(3).pdfRC12JB6M20(4).pdfRC12JB6M20(5).pdfRC12JB6M20(6).pdfRC12JB6M20(7).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.142' Dia x 0.374' L (3.60mm x 9.50mm) |
| Sērija | RC |
| Pretestība | 6.2 MOhms |
| Jauda (vatos) | 0.5W, 1/2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Carbon Composition |







RES 6.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 6.8 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 750 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 68 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 68K OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 6.8M OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 680 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 6.2 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 750K OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 6.8K OHM 5% 1/2W AXIAL