| Ražotāja daļas numurs : | RAVF104DJT300R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 0804 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RAVF104DJT300R(1).pdfRAVF104DJT300R(2).pdfRAVF104DJT300R(3).pdfRAVF104DJT300R(4).pdfRAVF104DJT300R(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RAVF104DJT300R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 0804 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RAVF104DJT300R(1).pdfRAVF104DJT300R(2).pdfRAVF104DJT300R(3).pdfRAVF104DJT300R(4).pdfRAVF104DJT300R(5).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Sērija | RAVF |
| Rezistors-attiecība-Drift | - |
| Rezistoru atbilstības koeficients | - |
| Pretestība (ohm) | 300 |
| Jauda par elementu | 62.5mW |
| Iepakojums / lieta | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Rezistoru skaits | 4 |
| Pins skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.020" (0.50mm) |
| Ķēdes tips | Isolated |
| Pieteikumi | Automotive AEC-Q200 |







RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 2.2 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 30K OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 2 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 2.7 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804