MLFM25FTC82R0
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : MLFM25FTC82R0
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Stackpole Electronics, Inc.
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 82 OHM 1% 0.4W MELF 0204
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : MLFM25FTC82R0.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr MLFM25FTC82R0
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas MLFM25FTC82R0.pdf
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 0204
Izmērs / Izmēri 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sērija MLFM
Pretestība 82 Ohms
Vērtējumi -
Jauda (vatos) 0.4W
Iepakojums / lieta MELF, 0204
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C