| Ražotāja daļas numurs : | MLFM25FTC82R0 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 82 OHM 1% 0.4W MELF 0204 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MLFM25FTC82R0.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MLFM25FTC82R0 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 82 OHM 1% 0.4W MELF 0204 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MLFM25FTC82R0.pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0204 |
| Izmērs / Izmēri | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Sērija | MLFM |
| Pretestība | 82 Ohms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.4W |
| Iepakojums / lieta | MELF, 0204 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Pulse Withstanding |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thin Film |








RES 910K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 820K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 820 OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 7.6K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 7.5 OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 91K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 82K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 910 OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 8.2K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 8.2 OHM 1% 0.4W MELF 0204