| Ražotāja daļas numurs : | MLFA25FTC100R |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES MELF 100 OHM 1% 0.4W 1% 0204 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MLFA25FTC100R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MLFA25FTC100R |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES MELF 100 OHM 1% 0.4W 1% 0204 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MLFA25FTC100R.pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0204 |
| Izmērs / Izmēri | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Sērija | MLFA |
| Pretestība | 100 Ohms |
| Jauda (vatos) | 0.4W, 2/5W |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | MELF, 0204 |
| Citi vārdi | MLFA25FTC100RCT |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 28 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Automotive AEC-Q200 |
| Bojājumu likme | - |
| Detalizēts apraksts | 100 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film |
| Sastāvs | Metal Film |







RES 110K OHM 1% 0.4W MELF 0204

RES 9.1K OHM 5% 1W MELF 0207

RES MELF 10 OHM 1% 0.4W 1% 0204
RES 10K OHM 1% 2/5W MELF 0204
RES 330 OHM 0.5% 0.4W MELF 0204

RES 0 OHM JUMPER 1W MELF 0207
RES 110 OHM 1% 0.4W MELF 0204
RES 11K OHM 1% 0.4W MELF 0204
RES 100K OHM 1% 2/5W MELF 0204

RES 9.1 OHM 5% 1W MELF 0207