| Ražotāja daļas numurs : | KIT-RMCF0805FT-03 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 4 pcs Stock |
| Apraksts : | RESISTR KIT 100-976 1/8W 1920PCS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | KIT-RMCF0805FT-03(1).pdfKIT-RMCF0805FT-03(2).pdfKIT-RMCF0805FT-03(3).pdfKIT-RMCF0805FT-03(4).pdfKIT-RMCF0805FT-03(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | KIT-RMCF0805FT-03 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RESISTR KIT 100-976 1/8W 1920PCS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 4 pcs |
| Datu lapas | KIT-RMCF0805FT-03(1).pdfKIT-RMCF0805FT-03(2).pdfKIT-RMCF0805FT-03(3).pdfKIT-RMCF0805FT-03(4).pdfKIT-RMCF0805FT-03(5).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Sērija | RMCF |
| Pretestība (ohm) | 100 ~ 976 |
| Daudzums | 1920 Pieces (96 Values - 20 Each) |
| Jauda (vatos) | 1/8W |
| Iekļautie iepakojumi | 0805 (2012 Metric) |
| Iesaiņojums | Book |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Komplekta veids | Thick Film |
| Iespējas | Automotive AEC-Q200 |







RES KIT 100K-10M 1/10W 960PCS
RESISTOR KIT 1K-91K 1/8W 960PCS
RESISTOR KIT 10-910 1/10W 960PCS
RES KIT 100K-976K 1/8W 1920PCS
RESISTOR KIT 10-910 1/8W 960PCS
RES KIT 1K-9.76K 1/8W 1920PCS
RES KIT 100K-976K 1/10W 1920PCS
RESISTR KIT 10-97.6 1/8W 1920PCS
RESISTOR KIT 1K-91K 1/10W 960PCS
RES KIT 10K-97.6K 1/8W 1920PCS