| Ražotāja daļas numurs : | CSR0402JTR250 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 0.25 OHM 5% 1/8W 0402 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CSR0402JTR250(1).pdfCSR0402JTR250(2).pdfCSR0402JTR250(3).pdfCSR0402JTR250(4).pdfCSR0402JTR250(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CSR0402JTR250 |
|---|---|
| Ražotājs | Stackpole Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 0.25 OHM 5% 1/8W 0402 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CSR0402JTR250(1).pdfCSR0402JTR250(2).pdfCSR0402JTR250(3).pdfCSR0402JTR250(4).pdfCSR0402JTR250(5).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 |
| Izmērs / Izmēri | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sērija | CSR |
| Pretestība | 250 mOhms |
| Jauda (vatos) | 0.125W, 1/8W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.017" (0.43mm) |
| Iespējas | Current Sense |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |








RES 0.27 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.2 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.3 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.22 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.24 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.39 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.16 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.36 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.33 OHM 5% 1/8W 0402

RES 0.18 OHM 5% 1/8W 0402