| Ražotāja daļas numurs : | COM-18732 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Nav piemērojams |
| Ražotājs / zīmols : | SparkFun |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC/DC CONVERTER 12V 72W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | COM-18732.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | COM-18732 |
|---|---|
| Ražotājs | SparkFun |
| Apraksts | DC/DC CONVERTER 12V 72W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Nav piemērojams |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | COM-18732.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - ieeja (min) | 8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 36V |
| Tips | Enclosed |
| Standarta numurs | - |
| Izmērs / Izmēri | 2.91" L x 2.91" W x 1.26" H (74.0mm x 74.0mm x 32.0mm) |
| Sērija | - |
| Jauda (vatos) | 72W |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 50°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Efektivitāte | 94.2% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 6A |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







QWIIC ALPHANUMERIC DISPLAY GREEN
QWIIC ALPHANUMERIC DISPLAY WHITE
SPEAKER 8OHM 15W TOP PORT 83DB
CONN BNC MALE COMP 75 OHM RG6 5
SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 85DB
MICROMOD W5500 ETHERNET BOARD
MICROSD CARD - 32GB (CLASS 10)
BUCK/BOOST CONVERTER - 8-40V TO
DC/DC CONVERTER 5V 100W
MICROMOD SINGLEPAIR ETHERNET BRD