| Ražotāja daļas numurs : | UTSX712D8SZ |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Souriau Connection Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | UTSX712D8SZ.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | UTSX712D8SZ |
|---|---|
| Ražotājs | Souriau Connection Technology |
| Apraksts | JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | UTSX712D8SZ.pdf |
| Sprieguma reitings | 250V |
| Izbeigšana | Solder |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | 12-8 |
| Apvalka materiāls | Polyamide (PA), Nylon |
| Shell Finish | - |
| Sērija | Trim Trio® UTSX |
| Primārais materiāls | Plastic |
| Iesaiņojums | Bag |
| Orientācija | Z |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Pozīciju skaits | 8 |
| Montāžas tips | Panel Mount, Through Hole |
| Montāžas iezīme | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 HB |
| Ievietojiet materiālu | Neoprene |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Iespējas | UV Resistant |
| Stiprinājuma tips | Bayonet Lock |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 4.5A |
| Kontaktmateriāls | Brass |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | Flash |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Female Sockets |
| Krāsa | Black |
| Kabeļa atvēršana | - |
| Backshell materiāls, pārklājums | - |
| Pieteikumi | - |







JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE & HOLD DOWN C
JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE & HOLD DOWN C
JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE & HOLD DOWN C
JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE, WITHOUT BACK
JAM NUT RECEPTACLE & HOLD DOWN C